Záložní zdroje UPS typu on-line pracují na principu dvojité konverze napětí (VFI), čímž je dosaženo maximální kvality výstupního napětí, které je nezávislé na svém vstupu. V případě přetížení nebo poruchy zdroj přepne automaticky na elektronický by-pass.

 

STOLNÍ

            Záložní zdroje UPS typu on-line pracují na principu dvojité konverze napětí (VFI), jsou to zdroje s jednofázovým vstupem i výstupem. Jejich instalace je velmi jednoduchá, zpravidla pouze zapojení vstupní síťové šňůry do síťové zásuvky, připojení zátěže na výstup a poté zapnutí zařízení (plug and play).

 

INSTALOVATELNÉ

            Instalovatelné záložní zdroje UPS typu on-line pracují na principu dvojité konverze napětí (VFI), jsou to zdroje s třífázovým (jednofázovým) vstupem a jednofázovým nebo třífázovým výstupem. Jejich instalace je zabezpečena servisními techniky.

 

S EXTERNÍM BATERIOVÝM VSTUPEM

            Záložní zdroje UPS typu on-line pracující s externím bateriovým DC vstupem jsou koncepčně principu dvojité konverze napětí (VFI), jsou to zdroje s třífázovým (jednofázovým) vstupem a jednofázovým nebo třífázovým výstupem. Externí bateriový vstup může mít napětí 110, 220, 400 VDC. Tyto zdroje UPS mají velmi velké využití v energetice a průmyslu. Instalace je zabezpečena servisními techniky.

           

extern_bat_2.jpg

 

Partner:                                            head.jpg